Karoseria

10 Najlepszych stacji czołowych DIN 2022 - recenzja i poradnik kupującego

Azteca.zgora.pl
maj 28 2022

Smartfony rozwinęły się nie tylko w zakresie rozmów telefonicznych i wiadomości, ale także urządzeń GPS i systemów rozrywki. Jednak prowadzenie samochodu przy jednoczesnym korzystaniu z telefonu jest nie lada wyzwaniem.

Tutaj z pomocą przychodzą radioodtwarzacze z podwójnym wejściem. Zamiast tradycyjnych pokręteł do regulacji głośności i częstotliwości radiowych mają teraz do dyspozycji łatwy w obsłudze ekran dotykowy. Urządzenie to łączy w sobie zarówno funkcjonalność, jak i nowoczesne narzędzia łączności, takie jak Bluetooth i nawigacja satelitarna.

Planujesz modernizację systemu rozrywki w swoim samochodzie? Zapraszamy do zapoznania się z naszym kompleksowym przewodnikiem zakupu najlepszych radioodtwarzaczy z podwójnym wejściem na rynku.

Spis treści show Najlepsze radioodtwarzacze podwójne din w 2022 r. 1. Boss Audio System BVCP9675A Dwuczęściowa jednostka główna DIN 2. Sony XAV-AX100 Dwuczęściowy moduł główny DIN 3. Power Acoustik PDN 626B podwójny moduł Din 4. Jednostka główna JVC KW-V830BT z podwójnym złączem DIN 5. Urządzenie główne Kenwood DDXX774BH z podwójnym DIN 6. Jensen VX7020 Dwuczęściowy zespół główny DIN 7. Alpine ILX-107 Dwuczęściowa jednostka główna DIN 8. Pyle PLRVST400 podwójny zespół główny DIN 9. Centralka Boss Audio Double Din 10. Speedton Double Din 7 Inch Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie najlepszego radioodtwarzacza z podwójnym dinem Rodzaje radioodtwarzaczy Moc szczytowa Łączność Przyjazny dla użytkownika interfejs Budżet FAQ dla osób podróżujących z dwoma łóżkami Co oznacza podwójne złącze "DIN" w radioodtwarzaczu? Jaka jest różnica między urządzeniami z pojedynczym i podwójnym gniazdem DIN? Czy można zmodernizować urządzenie z pojedynczym DIN na podwójne DIN? Co to jest zestaw deski rozdzielczej? Ile kosztuje montaż radioodtwarzacza z dwoma gniazdami din? Czy radioodtwarzacz ma wpływ na jakość dźwięku? Podsumowanie

Najlepsze radioodtwarzacze podwójne din w 2022 r.

NazwaCenaApple Car PlayAndroid Auto
Speedton Double Din 7 cali Sprawdź cenęTakNie
Radioodtwarzacz Boss Audio Double Din Sprawdź cenęTakTak
Pyle PLRVST400 Sprawdź cenęNieNie
Alpine ILX-107 Sprawdź cenęTakNie
Jensen VX7020 Sprawdź cenęNieNie
Kenwood DDXX774BH Sprawdź cenęTakTak
JVC KW-V830BT Sprawdź cenęTakTak
Power Acoustik PDN 626B podwójne urządzenie typu Din Sprawdź cenęNieNie
Sony XAV-AX100 Sprawdź cenęTakTak
Boss Audio System BVCP9675A Sprawdź cenęTakTak

1. Boss Audio System BVCP9675A Dwuczęściowa jednostka główna DIN

Niektóre z dostępnych na rynku radioodtwarzaczy z podwójnym gniazdem din posiadają własne, fabrycznie dołączone oprogramowanie. Ale Boss zdecydował się na Apple CarPlay. Oznacza to, że urządzenie łatwo synchronizuje się z Waszym iPhonem. W związku z tym, macie wiele opcji, jeśli chodzi o aplikacje. Minusem jest to, że niewiele można zrobić z telefonem z systemem Android.

Po zsynchronizowaniu telefonu można odtwarzać muzykę i oglądać filmy z poziomu radioodtwarzacza. Urządzenie jest także wyposażone w odbiornik AM/FM, który umożliwia słuchanie ulubionych stacji radiowych. Moc wyjściowa urządzenia wynosi 200 W, co wystarcza do zasilania głośników wewnętrznych. Chociaż oprogramowanie wewnętrzne doskonale współpracuje z telefonem iPhone, radioodtwarzacz nie posiada funkcji wewnętrznej nawigacji satelitarnej. Zamiast tego trzeba będzie korzystać z niej w iPhonie.

System Boss Audio odtwarza pliki MP3/USB/WMA/Digital media ze smartfonów, ale nie odtwarza płyt CD i DVD. Umożliwia również korzystanie z różnych wejść, takich jak AUX, sterowanie z kierownicy i tylna kamera.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główne Cechy

 • Działa z Apple CarPlay
 • Wbudowany port ładowania
 • Umożliwia różne połączenia wejściowe

Plusy

 • Bezproblemowa integracja z iPhone
 • Odtwarza wiele różnych platform cyfrowych platformy
 • Łączność Bluetooth umożliwia dostęp do różnych aplikacji

2. Sony XAV-AX100

Jednostka główna z podwójnym złączem DIN

Chociaż ekran o przekątnej 6,4 cala wydaje się mały w porównaniu z innymi modelami na rynku, Sony XAV jest wysokiej jakości podwójnym radioodtwarzaczem. Urządzenie obsługuje zarówno Android Auto, jak i Apple CarPlay. Ta strona daje użytkownikom swobodę korzystania z każdego rodzaju telefonu. To, co naprawdę wyróżnia Sony XAV jest to, że ułatwia dostęp do różnych funkcji telefonu takich jak głośność i wyszukiwanie utworów za pomocą łatwych w użyciu pokręteł.

Większość smartfonów na rynku teraz komendy głosowe. Sony XAV wykorzystuje polecenia Google do nawigacji funkcji, takich jak wysyłanie wiadomości tekstowych, wykonywanie połączeń, dostęp do utworów muzycznych, nawigacja nawigacja satelitarna i inne. Uwalnia to ręce od konieczności prowadzenia samochodu bez bez konieczności patrzenia na ekran. Ekran dotykowy jest wystarczająco czuły na najmniejszy dotyk. dotyku, a jednocześnie zapewnia ochronę przed brudem i odciskami palców. Można nawet uzyskać dostęp do ustawienia korektora dźwięku z poziomu ekranu dotykowego.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główna strona Funkcje

 • Ekran o wysokiej responsywnościMożesz
 • uruchomić oprogramowanie Apple CarPlay lub Android AutoSterowanie
 • wszystkim
 • bez użycia rąk

Plusy

 • Łatwe korzystanie z zestawu słuchawkowegoDostęp
 • do funkcji głośności i wyszukiwania ścieżekWysokiej jakości
 • wyjście wideo

3. Power Acoustik PDN 626B Jednostka z podwójnym złączem Din

Power Acoustik to przystępne cenowo rozwiązanie dla osób poszukujących czystego dźwięku w korzystnej cenie. Umożliwia połączenie z niemal każdym telefonem. Ma jednak tę wadę, że nie można pobierać żadnych aplikacji. Oznacza to, że dostęp do aplikacji takich jak Android Auto i Apple CarPlay można uzyskać tylko za pośrednictwem telefonu, a nie urządzenia z podwójnym wejściem. Na ekranie można jednak nadal wyświetlać wszystkie funkcje telefonu.

System obsługuje także łączność Bluetooth, odtwarzacz CD, DVD i pamięć USB. System nawigacji satelitarnej korzysta z anteny GPS pojazdu. Do dyspozycji masz także pokrętła głośności, które ułatwiają dostęp podczas jazdy. Ogólnie rzecz biorąc, jest to dobra opcja dla tych, którzy nie planują wydawać dużo pieniędzy na zestaw z dwoma głośnikami.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główna strona Cechy

 • System nawigacji satelitarnej
 • z
 • ekranem dotykowym 6,2"
 • o
 • rozdzielczości 800X480

Plusy

 • Łatwa obsługaSat
 • Nav nie zużywa
 • danych
 • danych telefonu komórkowegoDostępne
 • pokrętła głośności

RELATED: 10 najlepszych samochodowych uchwytów do telefonu

4. Radioodtwarzacz JVC KW-V830BT

Double DIN

Powodem, dla którego większość ludzi wybiera podwójnego din jednostki głównej jest to, że szukasz najwyższej jakości dźwięku i dostęp do większości aplikacji w telefonie. JVC KW-V830BT oferuje obie te funkcje. Na stronie Możesz podłączyć go do Android Auto lub Apple CarPlay i pobrać najważniejsze aplikacje takie jak Google Maps. Jakość dźwięku jest imponująca dzięki 24-bitowemu przetwornikowi cyfrowo-analogowemu.

Zamiast wdawać się w bójkę o to, kto ma kontrolę nad listą odtwarzania, urządzenie umożliwia jednoczesne połączenie przez Bluetooth dwóch telefonów. Oba podłączone urządzenia będą wyświetlane na desce rozdzielczej. Dzięki temu można łatwo odtwarzać utwory na jednym urządzeniu i jednocześnie odbierać połączenia na innym. Instalacja została uproszczona i można ją przeprowadzić bez konieczności korzystania z usług dźwiękowca.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Najważniejsze informacje Funkcje

 • Integracja z systemami Android i iPhoneMożliwość
 • połączenia Bluetooth dwóch telefonówDuży
 • ekran zapewniający łatwy dostęp

Plusy

 • Doskonała jakość dźwiękuŁatwa
 • instalacjaMożliwość
 • słuchania różnych stacji internetowych

5. Kenwood DDXX774BH

Dwuczęściowy radioodtwarzacz DIN

Trudno jest stworzyć listę akcesoriów dźwiękowych klasy premium bez wymienienia Kenwooda. Dzięki temu urządzeniu uzyskasz dostęp do ulubionych utworów z telefonu, a także do nawigacji satelitarnej i stacji AM/FM. Łączność Bluetooth została przeniesiona na inny poziom, ponieważ urządzenie pozwala na sparowanie do 5 telefonów. Oznacza to, że każdy z pasażerów może odtwarzać swoje ulubione utwory. Możesz również odtwarzać muzykę z odtwarzacza CD/DVD lub podłączyć dysk USB.

Firma Kenwood jest znana z produkcji doskonałych głośników. W tym przypadku Kenwood DDXX774BH posiada wbudowany 13-pasmowy equalizer. Pomaga to precyzyjnie dostroić muzykę do własnych upodobań i preferencji. Przez wysokiej rozdzielczości 6,95 calowy ekran dotykowy, można zobaczyć wszystkie ważne odczyty samochodu, takie jak ciśnienie w oponach, wskaźniki, kontroli klimatu i kontroli temperatury.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główne cechy

 • Obsługa do 5 telefonówZgodność
 • z SiriusXDuży
 • 6,5-calowy ekran6-stopniowa
 • elektroniczna regulacja kąta
nachylenia

Plusy

 • Doskonała jakość
 • dźwiękuKompatybilność z wszystkimi telefonamiDostęp
 • do najważniejszych informacji o samochodzie

6. Radioodtwarzacz Jensen VX7020

Double DIN

Jeśli kochasz otwarte drogi i szukasz odpowiedniego urządzenia do nawigacji satelitarnej do swojego samochodu, nie szukaj dalej niż Jensen VX7020. Nawigacja iGO Primo jest wyposażona w intuicyjne polecenia głosowe które poinformują Cię za każdym razem, gdy źle skręcisz. Ponadto, masz dostęp do ponad 11 milionów użytecznych miejsc. To jeszcze nie wszystko. Możesz odtwarzać swoje ulubione utwory ze smartfona, odtwarzacza CD/DVD lub słuchać różnych stacji satelitarnych.

Jeśli chcesz mieć absolutną kontrolę nad jakością dźwięku, możesz ją dostosować za pomocą 10-pasmowej korekcji dźwięku. W ten sposób urządzenie podwójne staje się najnowocześniejszym systemem muzycznym. Łączność z urządzeniami przenośnymi odbywa się za pośrednictwem złącza HDMI/MHL. Dzięki temu większość ważnych pokręteł jest dostępna na desce rozdzielczej.

Chcesz obejrzeć film podczas jazdy? Skorzystaj z funkcji odtwarzania wideo Jensen. Filmy będą wyświetlane w formacie 16:9 i w rozdzielczości WVGA.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główne cechy

 • Ekran LCD o przekątnej 6,2 cala i wysokiej rozdzielczości
 • Nawigacja Primo umożliwia dostęp do ponad 11 milionów interesujących
 • miejsc
 • Złącze
 • HDMI/MHL
 • do podłączenia urządzeń Bluetooth

Plusy

 • Komunikacja
 • w trybie
 • głośnomówiącymSterowanie strumieniowe
 • audio
 • i wideo
 • Rozległa baza danych map

RELATED: 10 najlepszych wyświetlaczy Head-Up Display (Hud) do samochodów

7. Alpine ILX-107

Dwuczęściowa jednostka główna DIN

Siri przeniosła inteligentne polecenia głosowe na inny poziom. Dzięki temu możesz skupić się na drodze i korzystać z systemu rozrywki w swoim samochodzie. Duży, 7-calowy ekran o wysokiej rozdzielczości jest czuły i łatwo dostępny. Wyposażony jest w przycisk Home i Siri. Dzięki łączności Bluetooth wystarczy sparować telefon z urządzeniem, aby uzyskać dostęp do wielu funkcji.

Interfejs ekranu dotykowego jest przyjazny dla użytkownika i umożliwia uszeregowanie aplikacji na podstawie ich użycia. Eliminuje to konieczność przewijania w celu uzyskania dostępu do najczęściej używanych aplikacji. Antena GPS w Alpine jest silniejsza niż w większości badanych przez nas urządzeń. Oznacza to, że możesz znaleźć drogę, gdy zgubisz się w środku pustkowia. Oprogramowanie Apple CarPlay działa cuda, przesyłając dane nawigacyjne do smartfona.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główne cechy

 • Wbudowany wzmacniacz o mocy 18 W RMSŁącz
 • się ze swoimi ulubionymi aplikacjami, takimi jak Spotify, Pandora i iHeartRadio
 • Cyfrowy odbiornik multimedialny umożliwia korzystanie z tunera AM/FM

Plusy

 • Możliwość
 • dodania kamery cofaniaCzuły
 • mikrofon umożliwiający wydawanie poleceń głosowych

8. Pyle PLRVST400 Dwuczęściowy radioodtwarzacz DIN

Jest to pokładowy samochodowy system stereo, który jest zdalnie sterowany i obsługuje odtwarzacz CD/DVD, odbiornik AM/FM i system alarmowy. Łączy się z Twoim smartfonem, co otwiera więcej funkcji. Jest to możliwe dzięki łączności Bluetooth. Dzięki tej możliwości możesz prowadzić samochód, rozmawiając jednocześnie z przyjaciółmi z całego świata.

W przeciwieństwie do większości urządzeń, które recenzowaliśmy, Pyle PLRVST400 nie jest wyposażony w duży ekran dotykowy. Nie oznacza to jednak, że jego funkcjonalność jest gorsza. Urządzenie posiada potężną moc wyjściową 200 W. Dzięki temu możesz odtwarzać swoje utwory głośno, nie martwiąc się o czystość dźwięku. 7-calowy wyświetlacz LCD jest przyjazny dla użytkownika i zapewnia dostęp do większości ważnych funkcji zestawu stereo. Aby wzmocnić dźwięk wydobywający się z głośników stereo, system Pyle wyposażono w 3-strefowe źródło dźwięku. Dzięki przyciskom A, B, C możesz spersonalizować swoje głośniki, aby uzyskać jeszcze lepsze wrażenia dźwiękowe.

SPRAWDŹ AKTUALNĄ CENĘ

Główne cechy

 • Wyposażony w radio AM/FM, funkcję alarmu i odtwarzanie
 • płyt
 • CD/DVDŁączność
 • Bluetooth
 • 3-strefowe sterowanie dźwię
kiem

Plusy

 • Łatwa instalacja
 • Duży ekran dla lepszej widoczności
 • Zdalne sterowanie dla łatwego dostępu

RELATED: 10 najlepszych wykrywaczy radarów


9. Zestaw słuchawkowy Boss Audio Double Din

Ekran pozwala na zdalne sterowanie większością większość funkcji systemu stereo za pomocą pilota. Odbywa się to za pomocą bezprzewodowego pilota i funkcji sterowania z kierownicy. Duży duży ekran dotykowy jest wyposażony w wiele funkcji i posiada wizualny interfejs graficzny który poprawia widoczność. Jeśli chodzi o źródło muzyki, nie jesteś nie jesteś skazany na jedno, ponieważ do dyspozycji masz różne opcje, w tym SD, radio, łączność Bluetooth dla smartfonów oraz odtwarzanie płyt CD/DVD.

Do urządzenia można podłączyć kamerę cofania do urządzenia, co daje większą kontrolę nad samochodem podczas cofania. Elementy sterujące dostępne są również elementy sterujące na kierownicy. Ekran obsługuje również obsługuje ponad 64 znaki, co ułatwia odczytywanie tekstów, utworów i tytuły.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główne cechy

 • Odtwarzanie utworów i filmów za pomocą odtwarzacza CD/DVD, USB, SD lub
 • BluetoothSterowanie funkcjami zestawu stereo bez
 • użycia
 • rąkPozwala
 • na
 • podłączenie kamery cofania i gniazda AUX

Plusy

 • Przystępna cena
 • Wysoka moc wyjściowa
 • Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania

10. Speedton Double Din 7 cali

Umieściliśmy ten system stereo na naszej liście, ponieważ oferuje świetny stosunek jakości do ceny. System stereo można nabyć za mniej niż 100 USD. Jednakże, w przeciwieństwie do modeli z wyższej półki, nie znajdziesz tu możliwości odtwarzania płyt CD/DVD. Większość z nich jest już przestarzała, więc nie powinno to nie powinno sprawiać większych problemów. Łączność odbywa się głównie przez Bluetooth. Jeśli masz większość swoich ulubionych utworów w telefonie, możesz je przesyłać strumieniowo bezpośrednio do urządzenia. Speedton umożliwia także słuchanie ulubionych stacji radiowych. Urządzenie nie obsługuje systemu GPS, co jest dużą wadą dla osób, które często podróżują w odległych miejsc. Zestaw stereo, choć nie jest wyposażony w wiele funkcji, oferuje podstawowe funkcje za rozsądną cenę.

SPRAWDŹ NAJNOWSZĄ CENĘ

Główne cechy

 • 7-calowy ekran dotykowy TFT o rozdzielczości 800 X 480Wbudowany
 • moduł
 • głośnomówiący Bluetooth do prowadzenia rozmówZdalne
 • sterowanie z cyfrowymi światłami, które migoczą podczas odtwarzania utworów

Plusy

 • Obsługa łączności
 • BluetoothKamera cofaniaObsługa
 • wejścia wideo

ZWIĄZANE: 9 najlepszych okularów przeciwsłonecznych do jazdy

Czynniki, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie najlepszego radioodtwarzacza z podwójnym gniazdem din

Większość produktów na rynku jest są prawie podobne, ale są pewne cechy, które należy sprawdzić, jeśli chcesz mieć urządzenie, które naprawdę się wyróżnia. Większość czołowych marek na rynku akcesoriów samochodowych na rynku akcesoriów samochodowych ma swoje własne, unikalne radioodtwarzacze z podwójnym gniazdem din, ale pojawili się nowi uczestnicy rynku z niezwykłymi produktami. Ten przewodnik pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który który byś zmarnował na znalezienie idealnego radioodtwarzacza samochodowego typu double din do swojego samochodu.

Rodzaje jednostek

Większość radioodtwarzaczy dostępnych na rynku ma takie same wymiary - 178 mm na 100 mm. Oznacza to, że pasują one do prawie wszystkich samochodów. W przypadku konieczności modernizacji radioodtwarzacza nie trzeba się martwić o modyfikacje samochodu. Urządzenia są także wyposażone w ekran dotykowy, z którego można uzyskać dostęp do większości funkcji urządzenia. Prawie wszystkie radioodtwarzacze typu double din posiadają funkcję umożliwiającą łączność między telefonem a radioodtwarzaczem. Może się to odbywać za pośrednictwem łączności Bluetooth. Niektóre korzystają z Apple CarPlay, inne z Android Auto, a jeszcze inne z obu. Przed dokonaniem zakupu należy dowiedzieć się, czy urządzenie jest kompatybilne z telefonem.

Najwyższa moc

Ponieważ chcesz zmodernizować swój fabrycznie zainstalowany samochodowy zestaw stereo o większej mocy, musisz sprawdzić moc szczytową radioodtwarzacza z podwójnym dinem. Moc szczytowa jest określana za pomocą wartości RMS. Jeśli zależy Ci na głośniejszej muzyce, wybieraj urządzenia z wbudowanymi wzmacniaczami lub wejściami liniowymi RCA. Dzięki temu można jeszcze bardziej podkręcić muzykę. Wyższe wartości mocy szczytowej umożliwiają odtwarzanie muzyki przy wyższych poziomach głośności bez doświadczania zniekształceń dźwięku. Moc szczytowa jest tym, na co należy zwracać uwagę. Moc wyższa niż 20 W RMS jest dobra dla Twojego samochodu.

Łączność

Radioodtwarzacz z podwójnym wejściem to po prostu duży ekran dotykowy, ale po dodaniu łączności otwiera się zupełnie nowy świat rozrywki samochodowej. rozrywki samochodowej. W tym zakresie można podłączyć telefon do urządzenia przez Bluetooth i uzyskać możliwość wykonywania połączeń, odtwarzania ulubionej muzyki listy, wysyłania wiadomości, a nawet udostępniania najważniejszych aplikacji. Niektóre radioodtwarzacze pozwalają na podłączenie do 5 telefonów. Dzięki temu każdy z uczestników może odtwarzać swoje ulubione utwory. Im bardziej zaawansowana jednostka główna, tym więcej więcej opcji połączeń. Dodatkowe opcje połączeń obejmują USB i AUX.

Przyjazny interfejs użytkownika

Jaki jest sens kupowania złożonego dwudinowy radioodtwarzacz, którego nie można kontrolować ze względu na złożoność elementów sterujących. Potrzebujesz urządzenia, które umożliwia pobieranie i dostęp do wielu aplikacji. Niektóre z nowoczesnych radioodtwarzaczy są wyposażone w różne oprogramowanie do obsługi komend głosowych, takie jak Siri. Umożliwia to skupienie wzroku na drodze przy jednoczesnym sterowaniu systemem rozrywki samochodu za pomocą głosu. systemem rozrywki w samochodzie za pomocą głosu. Większe ekrany są zawsze preferowane ze względu na łatwość dostępu do elementów sterujących i widoczność. Narzędzia do synchronizacji i komendy głosowe są aby nie rozpraszać użytkownika podczas jazdy.

Budżetowa strona

Dobry ekran powinien być wart swojej ceny, a jednocześnie posiadać wiele funkcji. Ogólny budżet przeznaczony na urządzenie określi typ urządzenia, które wybierzesz. Dodatkowe funkcje, takie jak zabezpieczenie przed kradzieżą, elementy sterujące na kierownicy, pilot zdalnego sterowania lub moduł Wi-Fi, są przydatne, ale zwiększają cenę urządzenia. Radioodtwarzacz z dwoma gniazdami din jest duży i często zajmuje znaczną część deski rozdzielczej. W związku z tym potrzebne jest coś, co będzie pasowało do wystroju wnętrza samochodu. Znajdź coś, co będzie dobrze wyglądać i będzie miało łatwo dostępne przyciski. Jeśli masz własne głośniki samochodowe z własnym systemem przedwzmacniaczy, koniecznie poszukaj radioodtwarzacza, który obsługuje takie połączenia.

FAQ

dotyczące podwójnego gniazda DIN

Co oznacza termin "podwójne gniazdo DIN" w radioodtwarzaczu?

Termin ten wywodzi się z Niemiec i oznacza oznacza "Duetch Industri Normen". Odnosi się do okresu w latach 80-tych, kiedy to niemieckie XX wieku, kiedy niemieckie samochody, takie jak BMW, Audi, Mercedes i VW zaczęły być wyposażane w ekrany 2X8 cali. ekrany. Z czasem ekrany te stały się standardowym wyposażeniem samochodowego systemu stereo. Jeśli Twój samochód nie jest wyposażony w taki ekran, możesz kupić jednostkę i zainstalować ją w miejscu, w którym znajdowało się radio samochodowe. radia. Jednostki główne są wyposażone w zaawansowane funkcje łączności, dzięki czemu umożliwiają użytkownikom wykonywanie połączeń i dostęp do ulubionych telefonów poprzez ich synchronizację z urządzeniem.

Jaka jest różnica między jednostkami pojedynczymi a podwójnymi DIN?

Główną różnicą między nimi jest wielkość urządzeń. Jednostki pojedyncze są mniejsze od podwójnych. Adres Podwójne jednostki są również wyposażone w różne funkcje, takie jak odtwarzanie płyt CD/DVD, Bluetooth i nawigacja satelitarna. Większość samochodów dostępnych na rynku umożliwia łatwy montaż Pojedyncze jednostki DIN.

Czy mogę wymienić jednostkę pojedynczego DIN na jednostkę podwójnego DIN?

Miejsce zajmowane przez jednostkę pojedynczego DIN zajmuje niewiele miejsca w porównaniu z jednostką podwójnego DIN. W związku z tym Trzeba oddać samochód do fachowca, który powiększy to miejsce tak, aby zmieściła się tam jednostka podwójnego DIN. Fachowiec wyciąć trochę miejsca na desce rozdzielczej.

Co to jest zestaw deski rozdzielczej?

Jest to widoczna część deski rozdzielczej. W większości przypadków jest to ta część wnętrza samochodu, która przyciąga do do zakupu konkretnego modelu samochodu. Projektanci samochodów spędzają wiele czasu, starając się zaprojektować elegancką deskę rozdzielczą. Muszą one jednak łączyć w sobie zarówno elegancję, jak i funkcjonalność.

Ile będzie kosztować instalacja radioodtwarzacza z podwójnym wejściem?

Ceny różnią się w zależności od typu i marki urządzenia. Ceny zaczynają się od 60 USD do nawet 200 USD. Większość radioodtwarzaczy z podwójnym złączem din jest łatwa do zainstalowania, ale profesjonalni mechanicy będą pobierać opłaty od 25 USD za instalację głośników do ponad 80 USD za pełną instalację samochodowego instalację systemu stereo.

Czy radioodtwarzacz wpływa na jakość dźwięku?

Jeśli samochód był wyposażony w zestaw głośników z to należy zwrócić uwagę na radioodtwarzacz, który jest wyposażony we wzmacniacz do obsługi głośników. głośniki. Jednostka główna będzie miała wpływ na jakość dźwięku z głośników. Na stronie Należy wybierać urządzenia, które oferują wyższą moc szczytową. Każdy powyżej 20 będzie działać dobrze.

Podsumowanie

Jednostki główne Double Din są wyposażone w funkcje, które pomagają przekształcić samochodowy zestaw stereo w potężne urządzenie rozrywkowe. Zamiast rozpraszać się odbieraniem i nawiązywaniem połączeń za pomocą telefonu komórkowego, można po prostu podłączyć go do radioodtwarzacza z podwójnym ekranem Din i uzyskać dostęp do wszystkich funkcji za pomocą wygodnej kierownicy. Pomaga to utrzymać wzrok na drodze, co prowadzi do zmniejszenia liczby wypadków. W niniejszej recenzji uznaliśmy, że Sony XAV-AX100 jest najlepszym radioodtwarzaczem z podwójnym din na rynku. Urządzenie obsługuje aplikacje dla systemów Android i iPhone. Oferuje także doskonałą jakość dźwięku.

Udostępnij