Karoseria

Profesjonalny detailing i ochrona karoserii samochodowej

Azteca.zgora.pl
lis 7 2016

Powłoka hydrofobowa

Powłoki hydrofobowe są najtrwalszą i najbardziej odporną formą zabezpieczenia zewnętrznych elementów samochodu. Stosowane są tutaj produkty najwyższej klasy i skrupulatnie wyselekcjonowanie na podstawie wielu testów. Powłoki zabezpieczające będą uzyskiwać trwałość mniej więcej do 24 miesięcy. Stosuje się inne produkty także do zabezpieczania felg, tworzyw sztucznych oraz szyb.

Podstawowym walorem zabezpieczeń będzie to, że znakomicie odpychają one wodę i mają zdolność do samooczyszczania. Dzięki temu auto będzie wolniej się brudzić i jego pielęgnacja dzięki temu będzie łatwiejsza. Większa odporność na brud będzie miała wpływa na to, że rzadziej będzie trzeba taki pojazd myć. Biorąc pod uwagę fakt, że większość defektów będzie wynikać z tego, że ludzie źle będą pielęgnować samochód, a więc jak będą go rzadziej myć to ryzyko uszkodzenia samochodu będzie od razu znaczenie mniejsze.

 

Powłoki hydrofobowe są często określone jako ceramiczne i w gruncie rzeczy można nazywać je takżę kwarcowymi. Tak naprawdę można powiedzieć, że obie nazwy są właściwe i różnią się tylko typem reakcji chemicznych jakie będą miały miejsce na powierzchni lakieru w czasie przygotowywania warstwy zabezpieczającej.

Detailing i kosmetyka wnętrza

W trosce o komfort podróży, idealną czystość i doskonały wygląd auta mamy obecnie wiele ciekawych zabiegów, które mogą sprawić, że auto będzie tak jakby w prawdziwym SPA. W zależności od kondycji samochodu i naszych oczekiwań można stosować inną obsługę w zakresie pielęgnacji wnętrza samochodu. Składa się na to między innymi gruntowne czyszczenie, konserwacja wszelkich plastikowych elementów, tapicerowanych, skórzanych, winylowych czy drewnianych.

Odpowiednio dobrane kosmetyki do tapicerki skórzanej są w stanie sprawić, że będzie ona w idealnej czystości i doskonale będzie odżywiona. Proponowana przez nas kompleksowa pielęgnacja wnętrza samochodu będzie także powiązana jego ozonowaniem, które może pomóc w usunięciu uciążliwych zapachów. Dodatkowo usunie również roztocza, pleśń oraz grzyby.

Udostępnij